TJ Povrly

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Povrly
tjpovrly.sklub.cz

Příští zápas

První přípravný zápas skončil remízou

První přípravný zápas skončil remízou

Áčko odehrálo svůj první přípravný zápas v sezóně a svůj komentář přidal trenér Petr Kolinger.

Zahájení letní přípravy

Dne 25.7.2022 byla zahájena letní příprava na sezónu, na našem skvěle připraveném domácím trávníku. Do přípravy se zapojilo víceméně zdravé jádro týmu. Tréninky probíhaly každý den, s následným víkendovým utužovacím soustředění ve Valtířově.

Zápasová příprava

TJ Povrly - SK Dobkovice 2:2

TJ Povrly - FK ČL Neštěmice st. dorost (13.8.2022 17:00)

V neděli dne 7.8.2022 jsme na našem trávníku k prvnímu přípravnému utkání přivítali tým ze špičky 1.B třídy, SK Dobkovice. Dobkovickým přejeme hodně zdaru v sezóně a děkujeme za odehrané utkání.

Hodnocení zápasu:

Musím začít obrovskou pochvalou pro naše kluky. Je nutné dodat, že kluci až na malé chybičky splnili přesně zadané taktické pokyny. Černou kaňkou je, že toto utkání jsme odehráli pouze s deseti hráči. Vzhledem k tomu, jak kvalitní soupeř proti nám nastoupil, nebyl náš výkon vůbec špatný. Cíleně jsme hráli více zezadu s tím, že musíme být trpěliví a neustále soustředění. Soupeř od začátku do konce na hřišti dominoval a spálil spoustu tutovek. Nicméně i z naší strany se dařila kombinace a hra na rychlé protiútoky - taktéž několik nevyužitých brakových příležitostí. V utkání jsem provedl několik změn na postech, kde někteří hráči nikdy nehráli. Nutno dodat, že se svých úkolů zhostili naprosto skvěle. Myslím si, že si kluci sáhli až na samé dno svých fyzických sil. Nebudu rozebírat individuální výkony hráčů, protože jsem v tom konečně viděl týmový výkon a pochvalu si zaslouží opravdu všichni.

V příštím přípravném utkání přivítáme starší dorostence z týmu FK ČL Neštěmice.

 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

Poslední zápas

TJ Povrly
FKA Velké Chvojno
2:1
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 29660
Posledních 30 dnů: 378 | Posledních 7 dnů: 69 | Poslední den: 5

© 2023 TJ Povrly | Všechna práva vyhrazena | sochormartin@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne