TJ Povrly

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Povrly
tjpovrly.sklub.cz

Příští zápas

Partneři

JIDREX s.r.o. - www.jidrex.cz - O nás Nabízíme široký sortiment hutního materiálu - od klasických profilů, přes potrubní materiál až po ocelová svodidla. Vše v nejlepší kvalitě a s garancí nízké ceny. Řezání hutního materiálu na požadovanou míru Profesionální ohýbání betonářské oceli do průměru 32mm Zámečnické práce na zakázku

Povrly - www.povrly.cz - Povrly jsou obec rozkládající se na levém břehu Labe v údolí Královského potoka, asi 9 kilometrů východně od Ústí nad Labem v nadmořské výšce od 143 metrů.

STRABAG - www.strabagrail.cz - RABAG Rail a.s. je přední stavební společností s působností zejména na území České a Slovenské Republiky s přesahem do dalších evropských zemí. Jsme komplexní stavební firmou, přičemž naším nosným výrobním programem je realizace dopravních staveb se specializací na železniční stavby, kde jsme trvale špičkou v oboru a kde se jako generální zhotovitel podílíme na realizaci železničních koridorů.

Stavebniny u Jarina s.r.o. - www.ujarina.cz - Kompletní sortiment stavebního materiálu pro Vaši stavbu nebo drobnou údržbu jako jsou maltové směsi, zdící materiály, sádrokartony, izolace, střešní krytiny, hydroizolace, betonové výrobky, okna a dveře, kanalizace, pletiva, stavební chemie, obklady a dlažby… Pro naše zákazníky zajišťujeme rozvoz materiálu přímo na stavby s možností vykládky hydraulickou rukou.

Ústecký kraj - www.kr-ustecky.cz - Ústecký kraj se sídlem v Ústí nad Labem je vymezený územím okresů Děčín, Ústí nad Labem, Teplice, Litoměřice, Louny, Most a Chomutov. Na jeho území se v současné době nachází 16 obcí s rozšířenou působností. Severní hranice kraje je zároveň i státní hranicí se spolkovou zemí Sasko ve Spolkové republice Německo. Na severovýchodě sousedí s Libereckým krajem, na západě s Karlovarským a z malé části i s krajem Plzeňským a na jihu se Středočeským krajem.

MŠMT - www.msmt.cz - Tělovýchovná jednota Povrly čerpá finanční prostředky z neinvestiční dotace ze státního rozpočtu České republiky na rok 2019. název programu: Můj klub vyhlášený pod 31868/2017 název projektu: Rozvoj a výchova TJ Povrly, z.s. číslo projektu: SPORT-2-B-0548/2019 celkový rozpočet projektu: 253.250,- Kč celkový rozpočet dotace: 244.200,- Kč

Teamstore - www.teamstore.cz - Společnost TEAMSTORE je již řadu let oficiálním prodejcem produktů světově známých značek jako je NIKE, ADIDAS, PUMA, UNDER ARMOUR, REEBOK, NEW BALANCE, MERRELL, KLIMATEX a výhradní distributor pro ČR a Slovensko, značky, známé především z oblasti futsalu, fotbalu a basketbalu, založené v roce 1977 ve Španělsku.

KNOSS s.r.o. - www.knoss.eu - Stavební společnost KNOSS, s.r.o. byla založena v roce 1997. Kvalifikovaný tým dělníků a autorizovaných techniků s rozsáhlou praxí s realizací inženýrských sítí, jejich odborná úroveň, flexibilní přístup a vůle pro technické inovace jsou základní předpoklady pro úspěšné řešení i těch nejnáročnějších požadavků ze strany investorů, projektantů a obchodních partnerů. Společnost svoji existenci a rozvoj založila na kvalitě poskytovaných prací a dodávek, upřednostňování technologických inovací, dodržování již domluvených technologických a kvalitativních postupů dle příslušných norem a na dodržování sjednaných termínů realizace projektů a prací.

Vaněk Autodíly s.r.o. - www.vanek-autodily.cz - Firma VANĚK AUTODÍLY s. r. o. se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem. Za dobu našeho působení máme již tisíce spokojených zákazníků a dodáváme zboží několika desítkám prodejen v České republice. Na naši pobočce nabízíme zboží prestižního německého výrobce autodílů a příslušenství Alca mobile a Heyner. Tyto firmy se specializují na výrobu špičkových automobilových stěračů, kompresorů a dalšího velmi kvalitního autopříslušenství a náhradních dílů.

Metalsped - www.metalsped.eu - Společnost METALSPED s.r.o. vznikla v roce 2008 v Ústí nad Labem. Hlavním oborem činnosti je poskytování dopravních služeb. Společnost je zaměřena na přepravu volně ložených materiálů. V rámci zvyšování konkurenceschopnosti jsme rozšířili své služby i o přepravy paletovaného zboží, přepravu nebezpečných materiálů a spoustu dalších činností.

ZooShop XXL - www.zooshop-eu.cz - Již 15 let velkoobchod s akvarijními rybami a chovatelskými potřebami. Nyní nabízíme také pro všechny koncové zákazníky nákup v našem novém Eshopu. Nabízíme obrovské množství produktů pro vaše miláčky a poskytujeme poradenství k prodávanému zboží.

Provident Financial s.r.o. - www.provident.cz - Společnost Provident Financial s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1997 a za tu dobu využilo naše produkty více než 1 000 000 zákazníků. Transparentně nabízíme bezúčelové hotovostní i bezhotovostní půjčky, bez ručitele a bez skrytých poplatků. Mezinárodní skupina International Personal Finance (IPF), do níž patří i česká pobočka Provident Financial s.r.o., působí ve Velké Británii již od roku 1880. IPF v současnosti poskytuje služby ve dvanácti zemích světa: v České republice, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Finsku, Estonsku, Lotyšsku, Litvě, Španělsku, Austrálii a v Mexiku.

Pro-idea - tvorba www stránek - www.pro-idea.cz - Tvorba moderních WWW stránek včetně efektivní propagace ve vyhledávačích (SEO) a následné optimalizace.

Fotbalexpress.cz - www.fotbalexpress.cz - Fotbalový online magazín

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

Poslední zápas

TJ Povrly
FKA Velké Chvojno
2:1
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 29660
Posledních 30 dnů: 378 | Posledních 7 dnů: 69 | Poslední den: 5

© 2023 TJ Povrly | Všechna práva vyhrazena | sochormartin@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne